Krupiéři pro živou hru - krupiéři, Zlín

Obchod a cestovní ruch, Finance / Krupiéři pro živou hru - krupiéři

Společnost SYNOT TIP, a.s.

Místo pracoviště náměstí Práce 1099, Zlín
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 21 300 Kč
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Krupiéři pro živou hru - krupiéři (náměstí Práce 1099, Zlín)

Náplň práce: registrace hráčů, zajištění provozu pokladny, sledování chodu herny, poskytování informací hostům, příprava teplých i studených nápojů
Požadujeme: pozitivní a zodpovědný přístup k práci, zkušenosti na obdobné pozici výhodou, komunikační schopnosti, spolehlivost, samostatnost, profesionální vystupování
Nabízíme: zázemí prosperující společnosti, odpovídající finanční ohodnocení, 23 dnů dovolené, zvýhodněné pobyty v rekreačních objektech skupiny Synot, Multisport karta, Gastropass.

Životopisy zasílejte na mail -

Informace o společnosti SYNOT TIP, a.s.

SYNOT TIP, a.s.
náměstí Práce 1099
Zlín
76001
IČO: 26301091
aktualizováno před asi měsícem

Odpověď na pracovní pozici Krupiéři pro živou hru - krupiéři