Kuchař/ka ala carte - kuchaři (kromě šéfkuchařů), České Budějovice

Obchod a cestovní ruch / Kuchař/ka ala carte - kuchaři (kromě šéfkuchařů)

Společnost DANSEN a.s.

Místo pracoviště F. A. Gerstnera 2151, České Budějovice
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 28 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Kuchař/ka ala carte - kuchaři (kromě šéfkuchařů) (F. A. Gerstnera 2151, České Budějovice)

PP na dobu určitou
Požadujeme:
- ÚSO vzdělání v oboru kuchař
- zkušenost s vařením ala carte výhodou
- znalost kuchařského umění a předchozí praxe vítány
- dobré komunikační a organizační schopnosti
- pozitivní přístup k práci a týmového duch
- flexibilita, samostatnost
Co nabízíme:
- pracovní smlouvu na hlavní pracovní poměr, nikoli sezónní výpomoc
- nerovnoměrné rozvržení pracovní doby
- nemáme překombinovaný a složitý jídelní lístek, vaříme z kvalitních surovin v profesionálně vybavené kuchyni
- naše společnost je výhradně česká a na trhu je již řadu let
- zaměstnáváme kvalitní lidi, od kterých se můžete hodně naučit a také se nemusíte bát, že vám kolegové na začátku nepomohou se zapracováním
- týden dovolené navíc je samozřejmostí, stejně tak příspěvek na stravování
Co budete dělat:
- příprava pokrmů pro hosty restaurace
Životopisy zasílejte e-mailem na adresu

Informace o společnosti DANSEN a.s.

DANSEN a.s.
F. A. Gerstnera 2151
České Budějovice
37001
IČO: 28073037
aktualizováno před více než 2 roky