Kuchař/ka hotovář/ka - kuchaři (kromě šéfkuchařů), Hřensko

Obchod a cestovní ruch / Kuchař/ka hotovář/ka - kuchaři (kromě šéfkuchařů)

Společnost Libor Riňák

Místo pracoviště Hřensko 68, Hřensko
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 30 000 - 39 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Kuchař/ka hotovář/ka - kuchaři (kromě šéfkuchařů) (Hřensko 68, Hřensko)

Místo výkonu práce:
Hřensko č.p. 68, 407 17 Hřensko

25 000 - 30 000 CZK čistého + obědy a pitný režim zdarma
PP na dobu určitou do 31.10.2021 - případně za dobré konstalace až do 30.11.2021. NÁSTUP MOŽNÝ IHNED

Náplň práce a požadavky:
- Příprava a úklid svého úseku pracoviště
- Příprava a tepelné úpravy hotovek
- Dodržování technologických postupů při vaření
- Vyučený v oboru a alespoň 5 let praxe
- Schopnost a ochota podávat skvělý servis
- Smysl pro týmovou spolupráci
- Odolnost vůči stresovým situacím
- Čistotnost
- Pečlivost, loajalita, zodpovědnost
- Zdravotní průkaz

Nabízíme:
- Včasné a odpovídající finanční ohodnocení
- Odměny za dobře a dlouhodobě odváděnou práci a udržení kvality, čistoty po všech stránkách jednotlivých úseků.
- Férové jednání a přístup
- Bezplatné stravování
- Bezplatný pitný režim
- Mladý, perspektivní kolektiv

Ubytování k pracovním pozicím bohužel prozatím neposkytujeme.
Dopravu do Hřenska zajišťujeme z Děčína na smluveném místě a zpět.

Uchazeči mohou kontaktovat pana Riňáka telefonicky na č. 728 839 767, PO-PÁ mezi 8:30 - 17:00 hodin. E-mail:

Informace o společnosti Libor Riňák

Libor Riňák
Hřensko 68
Hřensko
40717
IČO: 1494341
aktualizováno před více než 2 roky