Kuchař/ka - kuchaři (kromě šéfkuchařů), Vsetín

Obchod a cestovní ruch / Kuchař/ka - kuchaři (kromě šéfkuchařů)

Společnost Diakonie ČCE - středisko Vsetín

Místo pracoviště Ohrada 1864, Vsetín
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 23 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Kuchař/ka - kuchaři (kromě šéfkuchařů) (Ohrada 1864, Vsetín)

KUCHAŘ/KA
POŽADUJEME: Hledáme: pracovníka/pracovnici minimálně s výučním listem v oboru "kuchař" a minimálně DVOULETOU PRAXÍ, který je komunikativní, pečlivý, manuálně zručný, je týmový hráč - rád pracuje v týmu. Požadujeme zdravotní (potravinářský) průkaz. Praxe v oboru výhodou.
NÁPLŇ PRÁCE: Kuchař/ka vaří a řídí přípravu stravy a jednotlivých pokrmů, řídí práci pomocného personálu, řídí organizaci práce na směně, spolupodílí se na distribuci stravy směrem k odběratelům.
NABÍZÍME: Možnost prodloužení smlouvy na dobu neurčitou. Pravidelná osmihodinová pracovní doba (jen ranní směny: 6:00 - 14:30). Vaří se však 7 dní v týdnu a personál kuchyně pracuje dle měsíčních rozpisů směn. Zaměstnanecké výhody: 5 týdnů dovolené, rozpis směn na celý měsíc, moderně vybavená kuchyně, příspěvek na masáže a obědy, věrnostní odměny, přátelská atmosféra a pracovní kolektiv, možnost dalšího vzdělávání a seberozvoje, práce v moderním zařízení ve stabilní neziskové organizaci.
PRVNÍ KONTAKT: E-mailem nebo telefonicky paní Marta Doubravová tel.:739 244 872.
Ov. email: 16.2.

Benefity pracovní pozice

  • Dovolená navíc
  • Podnikové stravování
  • Jiné výhody

Informace o společnosti Diakonie ČCE - středisko Vsetín

Diakonie ČCE - středisko Vsetín
Ohrada 1864
Vsetín
75501
IČO: 73633178
aktualizováno před asi 3 roky