Kuchař/ka - kuchaři (kromě šéfkuchařů), Luhačovice

Obchod a cestovní ruch / Kuchař/ka - kuchaři (kromě šéfkuchařů)

Společnost Lázně Luhačovice, a.s.

Místo pracoviště Luhačovice
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 26 000 - 32 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Kuchař/ka - kuchaři (kromě šéfkuchařů) (Luhačovice)

Požadujeme:
" předpoklady pro práci kuchaře/kuchařky
" praxi a zkušenosti v hotelové kuchyni
" samostatnost

Náplň práce
" vaření stravy pro klienty na léčení a hotelové hosty, snídaně, obědy a večeře podle domluveného jídelníčku
" občasně příprava rautů pro kongresovou turistiku
" nástup dle dohody

Nabízíme:
" náborový příspěvek až 20 tisíc (podle praxe)
" stálý profesní růst
" zajištěné ubytování

Zaměstnanecké výhody: 25 dnů dovolené, stravování, možnost ubytování (50 Kč/den), Výměnné rekreace v ČR i SR, odměny za životní jubilea, příspěvek na penzijní připojištění, slevy u obchodních partnerů, Edenred Card - "volnočasová peněženka".

Benefity pracovní pozice

  • Zvláštní prémie
  • Dovolená navíc
  • Ubytování
  • Jiné výhody

Informace o společnosti Lázně Luhačovice, a.s.

Lázně Luhačovice, a.s.

Luhačovice

IČO: 46347828
aktualizováno před více než rokem