Kuchař/ka - kuchaři (kromě šéfkuchařů), Unhošť

Obchod a cestovní ruch / Kuchař/ka - kuchaři (kromě šéfkuchařů)

Společnost Centrin CZ s.r.o.

Místo pracoviště Tyršovo náměstí 211, Unhošť
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 38 000 Kč
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Kuchař/ka - kuchaři (kromě šéfkuchařů) (Tyršovo náměstí 211, Unhošť)

Požadujeme:
- znalosti a dovednosti odpovídající nabízené pozici,
- vyučení v oboru a praxe výhodou,
- zodpovědnost za vykonanou práci a svěřené úkoly,
- časovou flexibilitu,
- smysl pro pořádek a čistotu,
- týmový duch a chuť pracovat,
- čistý výpis z rejstříku trestů.

Náplň práce:
- příprava pokrmů teplé i studené kuchyně,
- zabezpečení plynulého chodu kuchyně,
- výdej pokrmů,
- spolupráce při tvorbě jídelníčků.

Nabízíme:
zázemí stabilní společnosti,
zaměstnanecké benefity - příspěvek na dopravu, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na stravování, 5 týdnů dovolené, možnost hlídání dětí v dětské skupině - Korunka (určena pro děti od 6 měsíců do 6 let).

Telefonický a e-mailový kontakt viz výše.

Informace o společnosti Centrin CZ s.r.o.

Centrin CZ s.r.o.
Tyršovo náměstí 211
Unhošť
27351
IČO: 27656535
aktualizováno před 13 dny

Odpověď na pracovní pozici Kuchař/ka - kuchaři (kromě šéfkuchařů)

Tyršovo náměstí 211 211
Unhošť