Pracovník/ce na pozici zdravotní sestra - všeobecné sestry bez specializace, Kladno

Zdravotnictví / Pracovník/ce na pozici zdravotní sestra - všeobecné sestry bez specializace

Společnost Dětské centrum Kladno, příspěvková organizace

Místo pracoviště Brjanská 3079, Kladno
Minimální vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Výše ohodnocení 27 000 - 40 000 Kč
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Pracovník/ce na pozici zdravotní sestra - všeobecné sestry bez specializace (Brjanská 3079, Kladno)

Požadujeme:
ukončené střední vzdělání s maturitou.

Náplň práce:
jedná se o práci na oddělení s dětmi, směnný provoz

Pracovní poměr na dobu neurčitou pod dobu nemoci.
Vhodné při mateřské dovolené.

Platové zařazení bude dle platných tabulek státních zaměstnanců.

Nabízíme:
možnost stravování.

Telefonický kontakt: Po, Út, Čt - 7:00 - 15:00 hod, Pá - 7:00 - 12:00 hod.
E-mailový kontakt viz výše.
Osobní kontakt na adrese místa výkonu práce.

Informace o společnosti Dětské centrum Kladno, příspěvková organizace

Dětské centrum Kladno, příspěvková organizace
Brjanská 3079
Kladno
27204
IČO: 875350
aktualizováno před asi měsícem

Odpověď na pracovní pozici Pracovník/ce na pozici zdravotní sestra - všeobecné sestry bez specializace

Brjanská 3079 3079
Kladno
IČO: 875350