Kuchař/kuchařka - kuchaři (kromě šéfkuchařů), Brušperk

Obchod a cestovní ruch / Kuchař/kuchařka - kuchaři (kromě šéfkuchařů)

Společnost Mateřská škola Brušperk, Sportovní 520, příspěvková organizace

Místo pracoviště Sportovní 520, Brušperk
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 23 500 - 28 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Kuchař/kuchařka - kuchaři (kromě šéfkuchařů) (Sportovní 520, Brušperk)

A16 z:16/5/2023 a:13/7/2023
Náplň práce:
- kuchař/kuchařka ve velkokapacitní kuchyni.
Požadujeme:
- vyučení v oboru.
Výhodou:
- praxe.
Pracovní doba:
- pondělí až pátek 6:00-14:30 hod.
Nabízíme:
- 25 dní dovolené, podnikové stravování.
Kontakt emailem.

Benefity pracovní pozice

  • Jiné výhody

Informace o společnosti Mateřská škola Brušperk, Sportovní 520, příspěvková organizace

Mateřská škola Brušperk, Sportovní 520, příspěvková organizace
Sportovní 520
Brušperk
73944
IČO: 75026431
aktualizováno před 10 měsíci