Prodavači v prodejnách, Štětí

Obchod a cestovní ruch / Prodavači v prodejnách

Společnost Quang Hoc Tran

Místo pracoviště Družstevní 532, Štětí
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 19 700 - 25 000 Kč
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Prodavači v prodejnách (Družstevní 532, Štětí)

náplň práce: doplňování zboží v pultech, obsluha pokladny, přímá obsluha zákazníků, péče o vzhled a čistotu prodejny. Požadavky na kvalifikaci: ochotu pracovat o víkendu, praxe v prodeji výhodou, příjemné vystupování, zdravotní průkaz. Plynulá vietnamština výhodou ( komunikace na pracovišti ). Nabízíme: stabilní práci na hlavní pracovní poměr, stravování, navyšování mzdy podle odpracovaných let. Způsob kontaktování zaměstnavatele: e-mailem, osobně každé Po od 13.00h. do 14.00h.

Informace o společnosti Quang Hoc Tran

Quang Hoc Tran
Družstevní 532
Štětí

IČO: 7146736
aktualizováno před 2 měsíci

Odpověď na pracovní pozici Prodavači v prodejnách

Družstevní 532 532
Štětí