Kuchař - ka závodní kuchyně - kuchaři (kromě šéfkuchařů), Karlova Studánka

Obchod a cestovní ruch / Kuchař - ka závodní kuchyně - kuchaři (kromě šéfkuchařů)

Společnost Horské lázně Karlova Studánka, státní podnik

Místo pracoviště Karlova Studánka 6, Karlova Studánka
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 21 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Kuchař - ka závodní kuchyně - kuchaři (kromě šéfkuchařů) (Karlova Studánka 6, Karlova Studánka)

místo výkonu práce : Karlova Studánka 6

Náplň práce:
- příprava teplé a studené závodní kuchyně,
- příprava dietních jídel.

Požadujeme:
- SŠ vzdělání s výučním listem nebo praxe v oboru,
- spolehlivost, samostatnost, nápaditost,
- zdravotní průkaz.

Nabízíme:
- práci na plný úvazek v příjemném pracovním prostřední Horských lázní,
- profesionální zázemí a stabilní zaměstnání,
- pracovní oděv,
- příležitost aktivně se podílet na přípravě akcí a rautů,
- široké spektrum zaměstnaneckých benefitů, např.: týden dovolené navíc, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na závodní stravování, příspěvek na rekreaci, kulturu a tělovýchovu, zaměstnanecké slevy na lázeňské procedury, firemní společensko-kulturní akce, stabilizační a jubilejní odměny.

týden dovolené navíc, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na závodní stravování, příspěvek na rekreaci, kulturu a tělovýchovu, zaměstnanecké slevy na lázeňské procedury, firemní společensko-kulturní akce, stabilizační a jubilejní odměny.
Hlásit se na e - mail : nebo na tel. č. 554 798 260 / Po - Pá vždy od 7.00 do 15.30 hodin /.
A: 16.4.2021 : 6.12.2021

Informace o společnosti Horské lázně Karlova Studánka, státní podnik

Horské lázně Karlova Studánka, státní podnik
Karlova Studánka 6
Karlova Studánka
79324
IČO: 14450216
aktualizováno před více než 2 roky