Kuchaři - kuchaři (kromě šéfkuchařů), Frýdlant nad Ostravicí

Obchod a cestovní ruch / Kuchaři - kuchaři (kromě šéfkuchařů)

Společnost Středisko sociálních služeb města Frýdlant nad Ostravicí

Místo pracoviště Padlých hrdinů 312, Frýdlant nad Ostravicí
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 16 100 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Kuchaři - kuchaři (kromě šéfkuchařů) (Padlých hrdinů 312, Frýdlant nad Ostravicí)

C04 z:28/1/2020 a:2/9/2020
Náplň práce:
- příprava pokrmů v zařízení sociálních služeb,
- výroba a výdej běžných teplých jídel a moučníků.
Požadavky:
- vyučení v oboru,
- znalost problematiky stravovacího provozu,
- organizační schopnosti,
- předložení výpisu z rejstříku trestů,
- kladný vztah k cílové skupině - senioři,
- schopnost pracovat v týmu,
- dobré komunikační dovednosti,
- zdravotní předpoklady pro výkon dané činnosti,
- praxe v zařízeních podobných služeb vítána.
Nabízíme:
- hlavní pracovní poměr - doba určitá, možnost prodloužení na dobu neurčitou,
- platové rozpětí dle započitatelné doby praxe, možnost osobního ohodnocení,
- systém odměn,
- pět týdnů dovolené,
- příspěvek na penzijní připojištění,
- zvýhodněné ceny stravování,
- výhodné zaměstnanecké mobilní tarify,
- práci v jednosměnném provozu 40 hodin týdně včetně sobot a nedělí,
- dohodou.
Strukturovaný životopis spolu s motivačním dopisem, ověřenou kopií o nejvyšším dosaženém vzdělání a výpisem z evidence Rejstříku trestů ne starším než 3 měsíce, zasílejte na adresu Střediska sociálních služeb města Frýdlant nad Ostravicí nebo e-mailem na
Případné dotazy odpovíme na tel. č.: 739 309 825
*Zasláním podkladů souhlasíte se shromažďováním a dalším zpracováním svých osobních údajů v životopise uvedených v rámci platné legislativy.

Benefity pracovní pozice

  • Jiné výhody

Informace o společnosti Středisko sociálních služeb města Frýdlant nad Ostravicí

Středisko sociálních služeb města Frýdlant nad Ostravicí
Padlých hrdinů 312
Frýdlant nad Ostravicí
73911
IČO: 847020
aktualizováno před více než 3 roky