Kustod/ka výstavy zámecká věž - ostatní průvodci, Karlovy Vary

Obchod a cestovní ruch / Kustod/ka výstavy zámecká věž - ostatní průvodci

Společnost INFOCENTRUM MĚSTA Karlovy Vary, z.ú.

Místo pracoviště Zámecký vrch 431, Karlovy Vary
Minimální vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Výše ohodnocení 20 000 - 25 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Kustod/ka výstavy zámecká věž - ostatní průvodci (Zámecký vrch 431, Karlovy Vary)

Kontakt: Kyselová Pavlína, e-mail:
Přijmeme obsluhu návštěvnického místa Zámecká věž. Nabízíme pohodovou a kreativní práci v příjemném prostředí historické budovy. Najdou se v ní především ti, kteří mají rádi Karlovy Vary, zajímají se o jejich historii a také je baví práce s lidmi. Zámecká věž se v 2022 stala opět vyhlídkou a zároveň nabízí interaktivní expozici Great Spa Towns of Europe zapsané na seznamu kulturního dědictví UNESCO.
Co vás čeká:
Provozní doba: PO - NE 10:00 - 18:00 v sezóně/ČT - NE 12:00 - 18:00 v mimosezóně
Komplexní péče o expozici
Prodej vstupenek
Komunikace s návštěvníky (sdělování informací o městě KV)
Běžný úklid interiér + exteriér (nic složitého a těžkého)
Zapojení do kulturních akcí (komorní scéna)
Prodej reklamních předmětů
Co požadujeme:
Samostatnost a spolehlivost
Příjemné vystupování
Komunikační znalost cizích jazyků - AJ/NJ
Základní práce na PC (pokladna, Excel, Outlook)
Ochota rozvíjet Zámeckou věž svými nápady a případným umem
Osobní ohodnocení, stravenky

Informace o společnosti INFOCENTRUM MĚSTA Karlovy Vary, z.ú.

INFOCENTRUM MĚSTA Karlovy Vary, z.ú.
Zámecký vrch 431
Karlovy Vary
36001
IČO: 26330725
aktualizováno před více než rokem