Lakýrníci - lakýrníci automobilů a jiných vozidel, Frýdek-Místek

Výroba a provoz, Služby / Lakýrníci - lakýrníci automobilů a jiných vozidel

Společnost HYUNDAI LXM motors s.r.o.

Místo pracoviště Beskydská 151, Frýdek-Místek
Minimální vzdělání ÚSO (vyučení s maturitou)
Výše ohodnocení 50 000 - 55 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Lakýrníci - lakýrníci automobilů a jiných vozidel (Beskydská 151, Frýdek-Místek)

A11 z:29/12/2022 a:13/6/2023
Náplň práce:
- lakování autodílů - automobilů,
- běžná údržba pracoviště,
- kontrola provedených výrobků,
- dodržování technologie a postupů.
Požadujeme:
- praxi v oboru,
- SOU vzdělání - v oboru výhodou,
- manuální zručnost, spolehlivost, samostatnost,
- dobrou pracovní morálku,
- časovou flexibilitu
- zdravotní předpoklady pro výkon dané činnosti.
Nabízíme:
- platové ohodnocení v závislosti na realizovaných výkonech,
- možnost seberealizace v prostředí značkové sítě,
- perspektivu profesionálního růstu,
- moderní, čisté pracovní prostředí
- náborový příspěvek 100.000 Kč.
Kontakt emailem, telefonicky. Zasílejte životopisy.

Benefity pracovní pozice

  • Jiné výhody

Informace o společnosti HYUNDAI LXM motors s.r.o.

HYUNDAI LXM motors s.r.o.
Beskydská 151
Frýdek-Místek
73801
IČO: 5054559
aktualizováno před 11 měsíci