Uklízeč / uklízečka (vyhrazeno pro ozp) - ostatní uklízeči a pomocníci, Frýdek-Místek

Služby / Uklízeč / uklízečka (vyhrazeno pro ozp) - ostatní uklízeči a pomocníci

Společnost HB group Facility s.r.o.

Místo pracoviště Příborská 280, Frýdek-Místek
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 19 000 - 21 000 Kč
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Uklízeč / uklízečka (vyhrazeno pro ozp) - ostatní uklízeči a pomocníci (Příborská 280, Frýdek-Místek)

A11 z:21/10/2022 (vyhrazeno pro OZP) a:15/4/2024
Náplň práce:
- úklid kancelářských prostor a výrobního zázemí.
Požadujeme:
- chuť do práce a smysl pro pořádek.
Nabízíme:
- jednorázový příspěvek 8.000 Kč
- pracovní dobu 7,5 hodin denně, ale většinou od 6:00-14:00 hod.
- odměny, flexi pasy, příspěvek na ošatné, výhodný rodinný telefonní tarif.
Kontakt emailem, telefonicky.

Benefity pracovní pozice

  • Jiné výhody

Informace o společnosti HB group Facility s.r.o.

HB group Facility s.r.o.
Příborská 280
Frýdek-Místek
73942
IČO: 2462192
aktualizováno před 15 dny

Odpověď na pracovní pozici Uklízeč / uklízečka (vyhrazeno pro ozp) - ostatní uklízeči a pomocníci

Příborská 280 280