Lakýrník / lakýrnice + pomocné práce - lakýrníci a natěrači kovů, kovových výrobků, Rychnov nad Kněžnou

Výroba a provoz, Služby / Lakýrník / lakýrnice + pomocné práce - lakýrníci a natěrači kovů, kovových výrobků

Společnost ALPENTA s.r.o.

Místo pracoviště Lipovka 165, Rychnov nad Kněžnou
Minimální vzdělání Nižší střední odborné
Výše ohodnocení 25 000 - 35 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Lakýrník / lakýrnice + pomocné práce - lakýrníci a natěrači kovů, kovových výrobků (Lipovka 165, Rychnov nad Kněžnou)

Kontakt zasláním životopisu na e-mail nebo telefonicky.
Požadujeme:
- manuální zručnost, spolehlivost
- schopnost práce v kolektivu.
Náplň práce:
- příprava dílů a práce v práškové lakovně
- montáž plechových konstrukcí.
Nabízíme:
- úhradu veškerých školení a průkazů, spojených s výkonem práce
- příspěvek na stravování
- náhradní volno za práci přesčas
- nástup možný ihned.

Benefity pracovní pozice

  • Jiné výhody

Informace o společnosti ALPENTA s.r.o.

ALPENTA s.r.o.
Lipovka 165
Rychnov nad Kněžnou
51601
IČO: 7859511
aktualizováno před asi 2 roky