Lakýrník - lakýrníci a natěrači kovů, kovových výrobků, Svitávka

Výroba a provoz, Služby / Lakýrník - lakýrníci a natěrači kovů, kovových výrobků

Společnost M D Let s.r.o.

Místo pracoviště Školní 518, Svitávka
Minimální vzdělání Střední odborné bez maturity a bez vyučení
Výše ohodnocení 40 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Lakýrník - lakýrníci a natěrači kovů, kovových výrobků (Školní 518, Svitávka)

Popis pozice:
- obsluha lakovací a sušící kabiny
- lakování výrobků dle výkresové dokumentace
- dodržování předepsaných technologických postupů
- manipulační práce.

Požadujeme:
- praxe na obdobné pozici
- manuální zručnost, samostatnost, pečlivost

Nabízíme:
- 5 týdnů dovolené (po splnění podmínek)
- dotované závodní stravování ve firemní jídelně
- zázemí moderní a stabilní společnosti, práce ve výrobním závodě ve Svitávce

Nástup: od 2.1.2024 nebo dle dohody.

Informace o společnosti M D Let s.r.o.

M D Let s.r.o.
Školní 518
Svitávka
67932
IČO: 25582941
aktualizováno před 6 měsíci