Lékař/ka - lékaři bez atestace (kromě oborů praktického lékařství), Zábřeh

Zdravotnictví / Lékař/ka - lékaři bez atestace (kromě oborů praktického lékařství)

Společnost MAPO ambulance s.r.o.

Místo pracoviště Smetanova 187, Zábřeh
Minimální vzdělání VŠ magisterské
Výše ohodnocení 29 400 Kč
Požadované vzdělání Všeobecné lékařství
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Lékař/ka - lékaři bez atestace (kromě oborů praktického lékařství) (Smetanova 187, Zábřeh)

Místo výkonu práce: Zábřeh, Mohelnice, Jeseník, Olomouc, Dolní Studénky, Oskava, Libina.
Pracovní místa jsou vhodná i pro OZP.
Pracovní náplň: Preventivní, diagnostická a léčebná péče

Požadujeme:
- Ukončené vysokoškolské vzdělání, odbornou způsobilost dle zák. č. 95/2004 Sb. v platném znění
- specializovaná způsobilost
- praxe v oboru vítána,
- schopnost aktivního, samostatného jednání,
- vstřícné chování a vystupování,
- pracovitost, spolehlivost a odpovědnost.

Nabízíme:
- zázemí silné a dynamicky se rozvíjející společnosti,
- podmínky pro osobní a profesionální rozvoj (např. další odborné vzdělávání s podporou nemocnice)
Platové podmínky:
- mzdové ohodnocení v souladu s vnitřními předpisy + individuální ohodnocení pracovní výkonnosti!

Benefity:
- nadstandardní sociální a zaměstnanecký bonusový systém společnosti
Kontakt: e-mailem.

Benefity pracovní pozice

  • Jiné výhody

Informace o společnosti MAPO ambulance s.r.o.

MAPO ambulance s.r.o.
Smetanova 187
Zábřeh
78901
IČO: 27790771
aktualizováno před asi měsícem

Odpověď na pracovní pozici Lékař/ka - lékaři bez atestace (kromě oborů praktického lékařství)

Inzerent nezanechal emailový kontakt. V případě zájmu o pozici kontaktujte inzerenta na těchto kontaktech:
Smetanova 187 187
Zábřeh