Lékař/ka pro pediatrickou ambulanci - lékaři v pediatrii, Zábřeh

Zdravotnictví / Lékař/ka pro pediatrickou ambulanci - lékaři v pediatrii

Společnost MAPO ambulance s.r.o.

Místo pracoviště Smetanova 187, Zábřeh
Minimální vzdělání VŠ magisterské
Výše ohodnocení 55 000 Kč
Požadované vzdělání Všeobecné lékařství
Pracovní poměr práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek

Detail pracovní nabídky na pozici: Lékař/ka pro pediatrickou ambulanci - lékaři v pediatrii (Smetanova 187, Zábřeh)

Náplň práce: plný nebo částečný úvazek, prevence a vyhodnocování zdravotního stavu populace, monitorování a kontrola chronicky nemocných, delegace pacienta k odbornému lékaři,
konzultace s pacientem.

Požadujeme:
- ukončené VŠ, odborná způsobilost dle zák. č. 95/2004 Sb. v platném znění + specializovaná způsobilost v oboru PEDIATRIE/dětské lékařství
- schopnost aktivního, samostatného jednání, vstřícné chování a vystupování
- pracovitost, spolehlivost a odpovědnost
- profesionální a proklientský přístup

Nabízíme:
- jednosměnný provoz
- zázemí silné a dynamicky se rozvíjející společnosti
- podmínky pro osobní a profesionální rozvoj (např. další odborné vzdělávání s podporou zaměstnavatele)
- slevy v partnerské lékárně

Benefity:
- zajímavý sociální a zaměstnanecký bonusový systém společnosti.
Vhodné i pro OZP. Pracovní doba: 6-14 hod. Kontakt: e-mailem.

Benefity pracovní pozice

  • Jiné výhody

Informace o společnosti MAPO ambulance s.r.o.

MAPO ambulance s.r.o.
Smetanova 187
Zábřeh
78901
IČO: 27790771
aktualizováno před 2 měsíci