Lékař / lékařka (laboratoře fyziologie a psychologie práce) - ostatní lékaři specialisté, Hradec Králové

Zdravotnictví / Lékař / lékařka (laboratoře fyziologie a psychologie práce) - ostatní lékaři specialisté

Společnost Zdravotní ústav se sídlem v Ústí nad Labem

Místo pracoviště Habrmanova 154, Hradec Králové
Minimální vzdělání VŠ magisterské
Výše ohodnocení 36 000 - 53 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Lékař / lékařka (laboratoře fyziologie a psychologie práce) - ostatní lékaři specialisté (Habrmanova 154, Hradec Králové)

Náplň práce: měření, vyšetřování a hodnocení ve fyziologii (celková fyzická zátěž, lokální svalová zátěž, ergonomie, mikroklima + fyziologie tepelné zátěže), měření, šetření a hodnocení k ověření podmínek vzniku onemocnění pro účely posouzení nemoci z povolání, měření a hodnocení faktorů pracovního prostředí ke kategorizaci prací dle platné legislativy v ochraně a podpoře veřejného zdraví, poradenská a konzultační činnost
Požadujeme: Absolvent lékařské fakulty, základní atestace (zejm. v oboru hygiena a epidemiologie, případně pracovní lékařství) - vítána, ale není podmínkou, dobrá znalost práce na PC, základní znalost AJ, základy administrativy, samostatnost, odpovědnost, flexibilita, komunikativnost, příjemné vystupování, spolehlivost, aktivní řidič, držitel ŘP skupiny B
Obsluhovaná lokalita zejm. místně příslušné kraje Královéhradecký a Pardubický
Nabízíme: Smlouva na dobu určitou s možným následným prodloužením
Platové ohodnocení dle dosaženého vzdělání a praxe dle platných předpisů pro státní organizace, 5 týdnů dovolené + 2 sick day, stravenková karta s příspěvkem na stravu
- Kontaktujte nás e-mailem

Informace o společnosti Zdravotní ústav se sídlem v Ústí nad Labem

Zdravotní ústav se sídlem v Ústí nad Labem
Habrmanova 154
Hradec Králové
50002
IČO: 71009361
www.zuusti.cz
aktualizováno před asi 2 roky