*lékař pro domácí hospicovou péči - ostatní lékaři specialisté, Žďár nad Sázavou

Zdravotnictví / *lékař pro domácí hospicovou péči - ostatní lékaři specialisté

Společnost Diecézní charita Brno

Místo pracoviště Horní 1682, Žďár nad Sázavou
Minimální vzdělání VŠ magisterské
Výše ohodnocení 40 000 Kč
Pracovní poměr práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Požadované jazyky {:cs=>"Čeština"}

Detail pracovní nabídky na pozici: *lékař pro domácí hospicovou péči - ostatní lékaři specialisté (Horní 1682, Žďár nad Sázavou)

Náplň práce:
- provádění lékařských výkonů a intervencí v domácím prostředí pacienta
- stanovení a realizace plánu paliativní péče
- vedení zdravotnické dokumentace
- spolupráce s multidisciplinárním hospicovým týmem
Místo výkonu práce: okres Žďár nad Sázavou
Nástup: dle dohody
Nabízíme:
- pracovní smlouvu - min. 0,5 úvazku s možností postupného navyšování,
- smysluplnou a společensky vysoce hodnocenou práci,
- zajímavou práci v dobře fungující a dynamicky se rozvíjející službě,
- přátelský kolektiv, vstřícné vedení, spolupráci se zkušeným lékařem,
- vzdělávání, účast na konferencích, supervizi,
- možnost spolupodílet se na rozvoji paliativní medicíny v Kraji Vysočina,
- zaměstnanecké benefity,
- zázemí stabilní organizace.
Požadujeme:
- odbornou způsobilost k výkonu povolání lékaře dle § 4 zákona č. 95/2004 Sb.,
- atestaci v oboru paliativní medicína (není však podmínkou),
- předpoklady pro práci s umírajícími a jejich blízkými,
- zodpovědnost, samostatnost, schopnost týmové práce, flexibilitu,
- řidičský průkaz sk. B.
V případě zájmu o nabízené pozice zasílejte motivační dopis a profesní životopis
na email

Informace o společnosti Diecézní charita Brno

Diecézní charita Brno
Horní 1682
Žďár nad Sázavou
59101
IČO: 44990260
aktualizováno před asi 2 roky