Lisař / lisařka - obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z plastu, Hradec Králové

Výroba a provoz / Lisař / lisařka - obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z plastu

Společnost IMG BOHEMIA s.r.o.

Místo pracoviště Kalendova 688, Hradec Králové
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 26 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Lisař / lisařka - obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z plastu (Kalendova 688, Hradec Králové)

Náplň práce: obsluha stroje na výrobu lisovaných plastových dílů - ovládání CNC stroje, kontrola dílů při započetí výroby a správné nastavení stroje dle požadovaných programů, následná kontrola dílu dle výkresu a ukládání do transportních jednotek.
Požadavky: spolehlivost, pečlivost, samostatnost, znalost výkresové dokumentace
Nabízíme: práci ve stabilní české rodinné společnosti v dvousměnném provoze (6-14 hod a 14-22 hod), čisté a přátelské pracovní prostředí a zajímavé benefity. MOŽNOST PRODLOUŽENÍ NA NEURČITO
Nabízíme: 25dnů dovolené, stravenky, příspěvek na penzijní pojištění, 13.a 14.plat, mimořádné odměny, příplatky nad rámec ZP, výhodné mobilní volání, možnost dalšího sebevzdělávání, přátelský kolektiv stabilní a dynamické rodinné firmy, každoroční navyšování mzdy,firemní akce
Kontaktujte nás e-mailem, telefonicky (8 - 14)

Informace o společnosti IMG BOHEMIA s.r.o.

IMG BOHEMIA s.r.o.
Kalendova 688
Hradec Králové
50004
IČO: 49824732
aktualizováno před více než rokem