Magento developer - vývojáři softwaru, Praha

Informační technologie / Magento developer - vývojáři softwaru

Společnost Quanti s.r.o.

Místo pracoviště Thákurova 531, Praha
Minimální vzdělání VŠ Bakalářské
Výše ohodnocení 60 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Magento developer - vývojáři softwaru (Thákurova 531, Praha)

Požadavky: certifikát: AD0-E702 Adobe Commerce Developer Professional, český jazyk na úrovni B2, angličtina na úrovni čtení, alespoň roční zkušenost s PHP.

Pracovní náplň: vývoj Magento platformy, podpora produkčních běžících systémů, technická definice úloh, správa kódu s využitím systému pro správu verzí, podpora e-commerce projektů, podpora nasazení v cloudových technologiích a on promise, testování, rozšiřování odborných znalostí, sledování trendů souvisejících oborů a technologií, spolupráce na vzdělání kolegů.

Informace o společnosti Quanti s.r.o.

Quanti s.r.o.
Thákurova 531
Praha

IČO: 24749001
aktualizováno před asi 2 roky