Manager/ka - nákupčí, Svitavy

Obchod a cestovní ruch / Manager/ka - nákupčí

Společnost ŽELEZÁŘSTVÍ Andrlík s.r.o.

Místo pracoviště Máchova alej 2177, Svitavy
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 32 000 Kč
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Manager/ka - nákupčí (Máchova alej 2177, Svitavy)

NÁPLŇ PRÁCE: aktivní komunikace s dodavateli a zákazníky, spolehlivost, samostanost, odpovědnost, organizační schopnosti
POŽADAVKY: spolehlivost, samostanost, odpovědnost, organizační schopnosti
NABÍZÍME: nástup možný ihned, měsíční prémie, stravné
Doba určitá na jeden rok, poté prodloužení nebo přechod na dobu neurčitou.
KONTAKT: telefonicky (8-15h), emailem

Informace o společnosti ŽELEZÁŘSTVÍ Andrlík s.r.o.

ŽELEZÁŘSTVÍ Andrlík s.r.o.
Máchova alej 2177
Svitavy
56802
IČO: 26013959
aktualizováno před 15 dny

Odpověď na pracovní pozici Manager/ka - nákupčí

Máchova alej 2177 2177
Svitavy