Číšník/servírka - číšníci a servírky, Svitavy

Obchod a cestovní ruch / Číšník/servírka - číšníci a servírky

Společnost TYPOS BAR s.r.o.

Smluvní vztah práce na živnostenský list/ičo
Místo pracoviště Radiměřská 1893, Svitavy
Minimální vzdělání Nižší střední odborné
Výše ohodnocení 127 Kč / hodinu
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Číšník/servírka - číšníci a servírky (Radiměřská 1893, Svitavy)

NÁPLŇ PRÁCE: číšník/servírka pro práci za barem, přípravu nápojů, objednávek a roznos jídel , nejlépe se zkušenostmi, možnost individuálního ohodnocení
NABÍZÍME: nástup možný IHNED
KONTAKT: telefonicky (kdykoliv), e-mailem

Informace o společnosti TYPOS BAR s.r.o.

TYPOS BAR s.r.o.
Radiměřská 1893
Svitavy
56802
IČO: 24133345
aktualizováno před asi měsícem

Odpověď na pracovní pozici Číšník/servírka - číšníci a servírky

Inzerent nezanechal emailový kontakt. V případě zájmu o pozici kontaktujte inzerenta na těchto kontaktech:
Radiměřská 1893 1893
Svitavy