Manažer/ka gastro provozu - vedoucí provozu stravovacích, ubytovacích a dalších zařízení, Šumperk

Výroba a provoz / Manažer/ka gastro provozu - vedoucí provozu stravovacích, ubytovacích a dalších zařízení

Společnost Nemocnice Šumperk a.s.

Místo pracoviště Nerudova 640, Šumperk
Minimální vzdělání ÚSO (vyučení s maturitou)
Výše ohodnocení 30 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Manažer/ka gastro provozu - vedoucí provozu stravovacích, ubytovacích a dalších zařízení (Nerudova 640, Šumperk)

I v gastronomii je třeba držet krok! Máte ambici řídit rozvoj a modernizaci gastro provozu, realizovat nové trendy a poznatky v gastronomii a držet s námi maximální kvalitu?
Pak je nově otevřená pracovní pozice tou pravou výzvou pro Vás!

Co požadujeme:
- VŠ vzdělání v potravinářském/gastronomickém směru výhodou, případně ÚSO/SŠ s maturitou ekonomického směru;
- praxi na obdobné pracovní pozici ve středně velkém gastro provozu výhodou;
- znalosti HACCP, hygienických norem a standardů stravovacího provozu;
- zkušenosti s vedením týmu zaměstnanců;
- samostatnost, pracovitost, spolehlivost, aktivní a pozitivní přístup k plnění pracovních úkolů, orientace na výsledek, schopnost flexibilního řešení krizových situací s návrhy na zlepšení do budoucna, schopnost motivovat tým k novým úkolům a ke spolupráci;
- trestní bezúhonnost a zdravotní způsobilost.

Co Vás čeká:
- vedení skvělého týmu zaměstnanců gastro provozu nemocnice;
- zajištění bezproblémového chodu gastro provozu;
- spolurozhodování o technologickém rozvoji a modernizaci gastro provozu;
- realizace nových trendů a poznatků v oblasti stravování;
- rozšiřování nabídky a služeb pro pacienty, klienty, návštěvníky a zaměstnance nemocnice;
- zajišťování kultury a kvality stravování v jídelně zaměstnanců a v ostatních přidružených službách a provozech;
- realizace a spolupráce při zajištění externích akcí;
- organizace objednávek, zásobování, výroby, kontrolní činnost, inventarizace;
- spolupráce s dodavateli potravin i strojního vybavení;
- tvorba a aplikace dokumentace a předpisů v rámci stravovacího provozu;
- spolupráce v rámci ekonomiky gastro provozu a poskytovaných služeb, správa marží
a cenotvorby ve svěřené kategorii.

Co Vám nabízíme:
- zázemí a pracovní stabilitu u významné soukromé společnosti;
- seberealizaci a odpovědnou pracovní pozici s podporou profesního vzdělávání;
- plný pracovní úvazek s odpovídajícím mzdovým ohodnocením, podíl na výkonnosti a stálou pracovní dobu;
- široké finanční i nefinanční zaměstnanecké benefity: https://www.nemocnicesumperk.cz/kariera/benefity-pro-zamestnance - Multisport karta, osobní poradenství - služba ELA, zvýhodněné zaměstnanecké volání, karta benefitů, příspěvek na stravné, dovolená 25 dní, akce pro zaměstnance atd.

Přílohy k žádosti o zařazení do výběrového řízení pomohou v prvním kole řízení:
- strukturovaný profesní životopis se zaměřením na odbornou praxi;
- fotokopie dokladů o dosažené kvalifikaci;
- motivační dopis.

Pokud Vás nabídka zaujala, zašlete žádost nejpozději do 31.3.2023 prostřednictvím tlačítka "ODPOVĚDĚT", které naleznete v detailu inzerátu na našich stránkách www.nemocnicesumperk.cz v sekci "KARIÉRA" v záložce "Kariéra" https://kariera.nemocnicesumperk.cz/offers/?oddeleni=administrativa nebo e-mailem.

Informace o společnosti Nemocnice Šumperk a.s.

Nemocnice Šumperk a.s.
Nerudova 640
Šumperk
78701
IČO: 47682795
aktualizováno před asi rokem