Manažer/ka obchodního místa - ostatní řídící pracovníci v oblasti financí (kromě finančních a pojišťovacích služeb), Pardubice

Finance, Management / Manažer/ka obchodního místa - ostatní řídící pracovníci v oblasti financí (kromě finančních a pojišťovacích služeb)

Společnost Broker Consulting, a.s.

Místo pracoviště 17. listopadu 389, Pardubice
Minimální vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Výše ohodnocení 60 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Manažer/ka obchodního místa - ostatní řídící pracovníci v oblasti financí (kromě finančních a pojišťovacích služeb) (17. listopadu 389, Pardubice)

Jsme jednou z největších poradenských společností na českém i slovenském trhu, která dokázala efektivně propojit dva prestižní obory s vysokým potenciálem - finance a reality. Od roku 1998 jsme získali na českém trhu důvěru více než 640 000 klientů.

Na naší prémiovou pobočku OK POINT v centru Pardubic hledáme nového kolegu či kolegyni na pozici MANAŽER/KA OBCHODNÍHO MÍSTA

Máte za sebou prokazatelné obchodní zkušenosti a bohaté zkušenosti s vedením týmu? Hledáte místo, kde Vaše dovednosti ocení nejen finančně? Hledáte nové výzvy pro Vaši kariéru? Jste tu správně. Přijďte si k nám popovídat o možnostech spolupráce. Získáte možnost participovat na obchodních výsledcích pobočky či mít odměny dle Vašich osobních výsledků.

Jaká je náplň práce:
- budete vést a reprezentovat obchodní místo OK Point v Pardubicích
- budete řídit, rozvíjet a motivovat obchodní a administrativní tým na pobočce
- budete zodpovědný za obchodní výsledky pobočky
- budete profesionálně pečovat o naše klienty, pomůžete jim s výběrem
- budete aktivně prodávat naše produkty a služby
- budete se podílet na náboru nových kolegů na pobočku

Co požadujeme:
- minimálně středoškolské vzdělání s maturitou
- prokazatelné zkušenosti s vedením pobočky či obchodního týmu
- zkušenosti z bankovní, finanční či realitní oblasti výhodou
- vynikající organizační a komunikační dovednosti
- reprezentativní vystupování a vzhled
- silnou osobnost s tahem na branku
- výpis z rejstříku trestu

Co nabízíme:
- odměny, které nemají strop
- zázemí prestižní české společnosti, která neustále roste
- moderní pracovní prostředí a nejmodernější technologie
- možnost kariérního růstu
- propracovaný systém vzdělávání
- maximální podporu z centrály společnosti
- balíček benefitů šitý na míru (zdravotní volno, příspěvek na penzijní připojištění, multisport kartu, cafeterii)
První kontakt e-mailem (od pondělí do čtvrtka).

Informace o společnosti Broker Consulting, a.s.

Broker Consulting, a.s.
17. listopadu 389
Pardubice

IČO: 25221736
aktualizováno před asi 2 roky