Manipulační dělník ke zpracování elektroodpadu - pracovníci odvozu a recyklace odpadů, Nýřany

Výroba a provoz / Manipulační dělník ke zpracování elektroodpadu - pracovníci odvozu a recyklace odpadů

Společnost EKO-SEPAR, s. r. o.

Místo pracoviště Hřbitovní 1214, Nýřany
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 25 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Manipulační dělník ke zpracování elektroodpadu - pracovníci odvozu a recyklace odpadů (Hřbitovní 1214, Nýřany)

Náplň práce:
- třídění elektroodpadu a barevných kovů podle složek využitelnost
- třídění odpadů na jednotlivé složky separovaného (kovy, papír, plast) a komunálního odpadu, shromažďování odpadů a správné zatřiďování do nádob a obalů před samotnou expedicí
Požadujeme:
- spolehlivost, zodpovědnost a svědomitost, časová flexibilita, ochota učit se novým věcem, schopnost pracovat v kolektivu, bezúhonnost, výpis z evidence z rejstříku trestů
Nabízíme
- nástup možný ihned
- volné víkendy
- placené přesčasové hodiny
- možnost rozšíření kvalifikace
- roční odměny
- příspěvek na stravování
- odpovídající platové ohodnocení od 25 000 Kč podle kvalifikace a zařazení

Informace o společnosti EKO-SEPAR, s. r. o.

EKO-SEPAR, s. r. o.
Hřbitovní 1214
Nýřany

IČO: 47714760
aktualizováno před více než 2 roky