Manipulační dělník - pomocní skladníci, Bruntál

Obchod a cestovní ruch, Výroba a provoz / Manipulační dělník - pomocní skladníci

Společnost Linaset, a.s.

Místo pracoviště Zahradní 1965, Bruntál
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 22 900 - 26 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Manipulační dělník - pomocní skladníci (Zahradní 1965, Bruntál)

Náplň práce, okruh činností:
- manipulace s materiálem, odvoz od lisu a balení materiálu

Požadujeme:
- základní vzdělání
- manuální zručnost
- schopnost a možnost pracovat v nepřetržitém pracovním režimu
- zodpovědný přístup k práci, bezproblémovou a včasnou docházku na směny

Nabízíme:
- zajímavá a perspektivní práce pro velkou, stabilní a rozvíjející se společnost
- důkladné odborné zaučení
- příjemné, nové, moderní pracovní prostředí
- kolektiv příjemných spolupracovníků
- práce v nepřetržitém pracovním režimu

Zaměstnanecké výhody:
Pro pozici Manipulační dělník nabízíme NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK ve výši 10 000,- Kč. Dále nabízíme prémie ve výši až 25% od prvního měsíce, mimořádné roční prémie, poskytování veškerých příplatků a mzdových zvýhodnění vyplývajících z nepřetržitého pracovního režimu - příplatek za práci odpoledne, o víkendu, ve svátek, v noci a další motivační odměny jako např. za dodržování pořádku na pracovišti, za nízkou absenci apod.

Hlásit se na e-mail nebo na tel. č. 720 729 278 nebo osobně.
A: 15.5.2023

Informace o společnosti Linaset, a.s.

Linaset, a.s.
Zahradní 1965
Bruntál
79201
IČO: 47674687
aktualizováno před 11 měsíci