Manipulant/ka skladu - pomocní dělníci ve výrobě, Česká Lípa

Výroba a provoz / Manipulant/ka skladu - pomocní dělníci ve výrobě

Společnost Memory Crystal s.r.o.

Místo pracoviště Dubice 32, Česká Lípa
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 18 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Manipulant/ka skladu - pomocní dělníci ve výrobě (Dubice 32, Česká Lípa)

Požadujeme:
- spolehlivost a pečlivost, schopnost a ochotu pracovat v týmu
- fyzickou schopnost pro práci ve skladu a manipulaci s předměty cca 2-3 kg po celou prac. dobu
- dobrý zrak
- řidičský průkaz sk. B a aktivní řízení podmínkou
Pracovní náplň:
- 80 % - manipulant skladu, evidence zásob, čištění skla, balení, expedice zásilek
- 20 % - dokončovací práce ve výrobě, finalizace a kompletace produktů
Pracovní činnost bude dána aktuálními potřebami výrobního týmu.
Nabízíme:
- nástupní mzda 18.000,- Kč, zvýšení mzdy po zapracování
- zajímavou a pestrou práci ve fajn kolektivu
- pracovní doba 6:00-14:30
- 13. a 14. mzda, stravenky po 12 měsících
Zkušenost s prací ve sklárně/ brusírně výhodou, nikoliv podmínkou.
Požadujeme zaslání životopisu na email:

Informace o společnosti Memory Crystal s.r.o.

Memory Crystal s.r.o.
Dubice 32
Česká Lípa
47001
IČO: 28738063
aktualizováno před více než rokem