Marketingový specialista / marketingová specialistka - specialisté v oblasti reklamy a marketingu, průzkumu trhu, Třebešov

Obchod a cestovní ruch / Marketingový specialista / marketingová specialistka - specialisté v oblasti reklamy a marketingu, průzkumu trhu

Společnost Dřevocentrum CZ, s.r.o.

Místo pracoviště Třebešov 1, Třebešov
Minimální vzdělání ÚSV s maturitou
Výše ohodnocení 40 000 - 45 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Marketingový specialista / marketingová specialistka - specialisté v oblasti reklamy a marketingu, průzkumu trhu (Třebešov 1, Třebešov)

Kontakt zasláním životopisu na adresu

POŽADUJEME:
- min. SŠ vzdělání
- znalost marketingových procesů, kanálů a vazeb mezi nimi
- výbornou znalost práce na PC (MS Office)
- základní znalost grafických programů (Adobe Photoshop, Illustrator)
- kreativní myšlení
- dobré komunikativní dovednosti a týmovou spolupráci
- ŘP skupiny B (aktivní řidič).
NÁPLŇ PRÁCE:
- návrhy reklamních kampaní a celkové propagace Dřevocentra CZ
- podílení se na tvorbě marketingového plánu a rozpočtu na marketing
- úzká spolupráce s reklamní agenturou, grafikem a analytikem
- komunikace s prodejními středisky a vytváření strategií podle specifik jednotlivých regionů
- sledování marketingových aktivit konkurence.
NABÍZÍME:
- zázemí rostoucí, ryze české společnosti
- flexibilní pracovní dobu
- notebook, mobilní telefon, služební automobil
- zaměstnanecké benefity.

Informace o společnosti Dřevocentrum CZ, s.r.o.

Dřevocentrum CZ, s.r.o.
Třebešov 1
Třebešov
51601
IČO: 27904610
aktualizováno před 10 měsíci