Masér / masérka medical - odborní maséři ve zdravotnictví, Třeboň

Zdravotnictví / Masér / masérka medical - odborní maséři ve zdravotnictví

Společnost Slatinné lázně Třeboň s.r.o.

Smluvní vztah pracovní smlouva, práce na živnostenský list/ičo
Místo pracoviště Lázeňská 1001, Třeboň
Minimální vzdělání ÚSO (vyučení s maturitou)
Výše ohodnocení 28 000 - 35 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Masér / masérka medical - odborní maséři ve zdravotnictví (Lázeňská 1001, Třeboň)

Co Vás čeká?
Provádění všech forem klasické masáže, podvodních masáží a dalších balneologických procedur.

Jaké znalosti a dovednosti požadujeme?
Dokončené SŠ vzdělání.
Kvalifikaci v oboru masér: osvědčení Masér (kurz akreditovaný MZ ČR).
Příjemné jednání a vystupování.
Spolehlivost, zodpovědnost, pracovitost.

Výhodou bude, pokud budete mít:
Praxi v oboru.
Základní znalost NJ.

Co Vám můžeme nabídnout?
Zázemí stabilní společnosti, příjemné pracovní prostředí.
Možnost práce na hlavní pracovní poměr, dohodu o provedení práce nebo dohodu o pracovní činnosti.
Zajímavé finanční ohodnocení dle dosažené kvalifikace a délky praxe v oboru. V případě DPP nebo DPČ nabízíme hodinovou odměnu ve výši 163 Kč + příplatky za svátky a soboty.
5 týdnů dovolené, 2 dny zdravotního volna.
Podporu dalšího vzdělávání a osobního rozvoje.
Ubytování v nově zrekonstruovaném služebním bytě.
Pestrý program zaměstnaneckých benefitů: např. stravování za atraktivní cenu, příspěvek k penzijnímu připojištění, čerpání služeb poskytovaných zaměstnavatelem za zvýhodněnou cenu, výhody spojené s poskytnutím karty Sphere Card, odměny u příležitosti pracovního výročí, permanentky na sportovní utkání, do divadla, příspěvek na dětský letní tábor a zimní lyžařský výcvikový kurz.

Těšíme se na Vás!

Informace o společnosti Slatinné lázně Třeboň s.r.o.

Slatinné lázně Třeboň s.r.o.
Lázeňská 1001
Třeboň
37901
IČO: 25179896
aktualizováno před 7 měsíci