Materialista/materialistka - skladníci, obsluha manipulačních vozíků, Moravská Třebová

Obchod a cestovní ruch, Výroba a provoz, Doprava / Materialista/materialistka - skladníci, obsluha manipulačních vozíků

Společnost ATEK s.r.o.

Místo pracoviště Svitavská 1599, Moravská Třebová
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 27 000 - 32 000 Kč
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Materialista/materialistka - skladníci, obsluha manipulačních vozíků (Svitavská 1599, Moravská Třebová)

NÁPLŇ PRÁCE: zajištění příjmu a kontroly materiálů do výroby, čištění sušiček, nasávačů, míchačů a přídavných zařízení, kotrola technologie centrálního sušení, kontrola parametrů a identifikace materiálů atd.
DALŠÍ POŽADAVKY: ochota pracovat v nepřetržitém provozu, praxe na obdobné pozici výhodou, ale pokud není, rádi Vás zaškolíme, zodpovědnost a spolehlivost
NABÍZÍME: 5 týdnů dovolené, cafetérie, dotované stravování, moderní a přivětivé prostředí
Po zapracování na pozici možnost prodloužení pracovního poměru na dobu neurčitou.

KONTAKT: e-mailem, telefonicky pondělí - pátek neomezeně

Požadavky

  • Práce s PC

Informace o společnosti ATEK s.r.o.

ATEK s.r.o.
Svitavská 1599
Moravská Třebová
57101
IČO: 26004968
aktualizováno před 3 dny

Odpověď na pracovní pozici Materialista/materialistka - skladníci, obsluha manipulačních vozíků

ATEK s.r.o.
Svitavská 1599 1599