Mazací technik strojů a zařízení - technici v ostatních průmyslových oborech jinde neuvedení, Soběslav

Výroba a provoz / Mazací technik strojů a zařízení - technici v ostatních průmyslových oborech jinde neuvedení

Společnost AKNEL Group a.s.

Místo pracoviště Zátkova 495, Soběslav
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 21 000 - 23 000 Kč
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Mazací technik strojů a zařízení - technici v ostatních průmyslových oborech jinde neuvedení (Zátkova 495, Soběslav)

Náplň práce: doplňování obráběcích kapalin a mazacích olejů do strojů a strojních zařízení, výměny náplní, čištění nádrží u strojů a evidence skladu v PC. .
Požadavky:
- vyučení se zaměřením na strojní profese (případně odborná znalost s mazáním strojních zařízení)
- uživatelská znalost s PC,
- dobrý zdravotní stav a fyzická zdatnost
- samostatnost, zodpovědnost
- flexibilita.
Nabízíme: stravenkový paušál
Kontakt: telefonicky, e-mailem.

Benefity pracovní pozice

  • Jiné výhody

Informace o společnosti AKNEL Group a.s.

AKNEL Group a.s.
Zátkova 495
Soběslav
39201
IČO: 26093260
aktualizováno před asi 2 měsíci

Odpověď na pracovní pozici Mazací technik strojů a zařízení - technici v ostatních průmyslových oborech jinde neuvedení

Zátkova 495 495
Soběslav