Pracovník výroby - svářeč v kovovýrobě - svářeči, Soběslav

Výroba a provoz / Pracovník výroby - svářeč v kovovýrobě - svářeči

Společnost ENVI-PUR, s.r.o.

Místo pracoviště Wilsonova 420, Soběslav
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 33 000 Kč
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Pracovník výroby - svářeč v kovovýrobě - svářeči (Wilsonova 420, Soběslav)

Požadujeme:
- SOU/SOŠ obor strojírenství výhodou
- čtení výkresové dokumentace
- svařování metodou TIG
- praxe výhoda/není podmínka
- zručnost/práce v kolektivu/flexibilita.

Popis pracovní pozice:
svařování nerezu, výroba a montáž technologických prvků z kovu.

Nabízíme: zázemí stabilní české firmy, stravenkový paušál, 5 týdnů dovolené, firemní vzdělávání, pružná pracovní doba

Kontakt: e-mailem.

Benefity pracovní pozice

  • Dovolená navíc
  • Jiné výhody

Informace o společnosti ENVI-PUR, s.r.o.

ENVI-PUR, s.r.o.
Wilsonova 420
Soběslav
39201
IČO: 25166077
aktualizováno před asi měsícem

Odpověď na pracovní pozici Pracovník výroby - svářeč v kovovýrobě - svářeči

Wilsonova 420 420
Soběslav