Mechanici - elektrikáři - seřizovači a obsluha ostatních obráběcích strojů (kromě dřevoobráběcích), Lipová

Výroba a provoz / Mechanici - elektrikáři - seřizovači a obsluha ostatních obráběcích strojů (kromě dřevoobráběcích)

Společnost REMERX s.r.o.

Místo pracoviště Lipová 248, Lipová
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 200 Kč / hodinu

Detail pracovní nabídky na pozici: Mechanici - elektrikáři - seřizovači a obsluha ostatních obráběcích strojů (kromě dřevoobráběcích) (Lipová 248, Lipová)

Náplň práce: seřizování výrobních strojů ve výrobě cyklistických ráfků a kol, drobné opravy na el. zařízení a strojích - fyzicky nenáročná práce
Požadavky: vzdělání technického směru, spolehlivost, zručnost, svědomitost
Zajímavá práce, rychlý platový růst, pouze ranní směna, stravování, dovolená 25 dnů.
OV: 4.5.2021

Informace o společnosti REMERX s.r.o.

REMERX s.r.o.
Lipová 248
Lipová
76321
IČO: 25506170
aktualizováno před téměř 3 roky