Mechanik a údržbář strojů - mechanici a opraváři průmyslových strojů a zařízení, Vysoké Mýto

Výroba a provoz / Mechanik a údržbář strojů - mechanici a opraváři průmyslových strojů a zařízení

Společnost KAYSER FILTERTECH CZECH REPUBLIC s.r.o.

Místo pracoviště Dráby 785, Vysoké Mýto
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 38 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Mechanik a údržbář strojů - mechanici a opraváři průmyslových strojů a zařízení (Dráby 785, Vysoké Mýto)

NÁSTUP MOŽNÝ IHNED
PRACOVNÍ NÁPLŇ:
- seřizování a údržba strojů v šicí dílně
POŽADUJEME:
- strojírenské vzdělání
- manuální zručnost, flexibilitu, ochota učit se novému, systematičnost
- spolehlivost a loajalita
- dvousměnný provoz
NABÍZÍME:
- stabilní mzdu + odměna za přítomnost 16.400 Kč/rok + výkonnostní odměna/měs.
- zaměstnanecké výhody (25 dní dovolené, příspěvek na PF 1.000 Kč/měs., příspěvek na dopravu, dotované stravování, Unišeky+, roční odměna)
- práci na hlavní pracovní poměr
- práci v prosperující středně velké společnosti (100 zaměstnanců)
- příjemné pracovní prostředí
Více info na www.vasenovaprace.cz
KONTAKT: telefonicky 8 - 15.30 hodin nebo e-mailem

Informace o společnosti KAYSER FILTERTECH CZECH REPUBLIC s.r.o.

KAYSER FILTERTECH CZECH REPUBLIC s.r.o.
Dráby 785
Vysoké Mýto
56601
IČO: 63216141
aktualizováno před 8 měsíci