Řidič a obsluha traktoru a dalších manipulačních zařízení - řidiči a obsluha zemědělských strojů, Jablonné nad Orlicí

Doprava, Zemědělství a lesnictví / Řidič a obsluha traktoru a dalších manipulačních zařízení - řidiči a obsluha zemědělských strojů

Společnost Dřevotvar družstvo

Místo pracoviště Slezská 535, Jablonné nad Orlicí
Minimální vzdělání Nižší střední odborné
Výše ohodnocení 26 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Řidič a obsluha traktoru a dalších manipulačních zařízení - řidiči a obsluha zemědělských strojů (Slezská 535, Jablonné nad Orlicí)

PRACOVNÍ NÁPLŇ:
- navážení materiálu, manipulační práce a údržba areálu firmy
- dohled a obsluha energetického hospodářství
POŽADUJEME:
- řidičský průkaz sk. T
- strojnický průkaz výhodou
NABÍZÍME:
- dlouhodobou perspektivu zaměstnání
- motivační systém a odpovídající mzdové ohodnocení
- možnost profesního a odborného růstu
- zaměstnanecké výhody a benefity
- příspěvky na stravování ve firemní jídelně
- příspěvek na penzijní připojištění
- výhodné tel. tarify i pro rodinné příslušníky
- dotované pojištění odpovědnosti za škodu způsobenou zaměstnavateli
- možnost zkráceného úvazku
KONTAKT: e-mailem

Informace o společnosti Dřevotvar družstvo

Dřevotvar družstvo
Slezská 535
Jablonné nad Orlicí
56164
IČO: 29882
aktualizováno před 8 měsíci