Mechanik domácích spotřebičů - elektromechanici elektrických zařízení (kromě zařízení v dopravních prostředcích), Ústí nad Labem

Výroba a provoz, Služby / Mechanik domácích spotřebičů - elektromechanici elektrických zařízení (kromě zařízení v dopravních prostředcích)

Společnost B.I.SERVIS s.r.o.

Smluvní vztah pracovní smlouva, práce na živnostenský list/ičo
Místo pracoviště Horova 964, Ústí nad Labem
Minimální vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Výše ohodnocení 10 000 - 30 000 Kč
Pracovní poměr práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek

Detail pracovní nabídky na pozici: Mechanik domácích spotřebičů - elektromechanici elektrických zařízení (kromě zařízení v dopravních prostředcích) (Horova 964, Ústí nad Labem)

Místo výkonu práce: Horova č.p. 964/9, Ústí nad Labem.
Náplň práce: dílenské opravy domácích spotřebičů,
Požadujeme: vyhlášku 50/78 Sb., znalost práce na PC, ŘP skup. B vítán.
Nabízíme: mzda je vypočítávána v procentech dle výkonu. 10000- 30000Kč., vhodné na přivýdělek DPP, po zapracování i na HPP. pracovní doba dle dohody.
Kontakt: telefonicky nebo na e-mail.

Informace o společnosti B.I.SERVIS s.r.o.

B.I.SERVIS s.r.o.
Horova 964
Ústí nad Labem
40001
IČO: 5804451
aktualizováno před více než 2 roky