Mechanik elektronických zařízení - mechanici a opraváři elektronických přístrojů, Rožnov pod Radhoštěm

Výroba a provoz, Služby / Mechanik elektronických zařízení - mechanici a opraváři elektronických přístrojů

Společnost Fly Henry s.r.o.

Místo pracoviště Televizní 2618, Rožnov pod Radhoštěm
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 20 000 - 29 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Mechanik elektronických zařízení - mechanici a opraváři elektronických přístrojů (Televizní 2618, Rožnov pod Radhoštěm)

Náplň práce: pájení, montáž, popř. oživování.
Požadujeme: manuální zručnost.
Nabízíme: stravenkový paušál, letní a zimní odměny.

Informace o společnosti Fly Henry s.r.o.

Fly Henry s.r.o.
Televizní 2618
Rožnov pod Radhoštěm
75661
IČO: 7698372
aktualizováno před více než rokem

Další pracovní nabídky v okrese Vsetín v oboru Výroba a provoz, Služby

Všechny pracovní inzeráty v okrese Vsetín v oboru Výroba a provoz, Služby