Mechanik/čka opravář k.v. - mechanici a opraváři kolejových vozidel, Šumperk

Výroba a provoz / Mechanik/čka opravář k.v. - mechanici a opraváři kolejových vozidel

Společnost ŠKODA PARS a.s.

Místo pracoviště Žerotínova 1833, Šumperk
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 21 300 - 25 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Mechanik/čka opravář k.v. - mechanici a opraváři kolejových vozidel (Žerotínova 1833, Šumperk)

Pracovní náplň:
- demontáž, montáž a rekonstrukce jednotlivých dílů kolejových vozidel
- zámečnické práce
- opravy vadných dílů
- zhotovování náhradních dílů

Požadujeme:
- požadované vzdělání: vyučen mechanik-opravář, zámečník nebo platné osvědčení z profesní kvalifikace dle NSK (Národní soustava kvalifikací)
- praxe v oboru nebo příbuzném oboru výhodou
- manuální zručnost, odpovědný přístup k práci
- schopnost pracovat samostatně dle výkresové dokumentace
- profesní životopis

Nabízíme:
- zázemí stabilní a prosperující firmy
- odpovídající finanční ohodnocení
- možnost seberealizace, profesního růstu a dalšího vzdělávání
- náborový příspěvek
- týden dovolené nad rámec zákona
- dotované stravování v prostorách společnosti
- příspěvek ve výši 1500,- Kč měsíčně za efektivní využití pracovní doby
- příspěvek na penzijní připojištění ve výši 900,- Kč měsíčně
- příspěvek na sportovní a kulturní aktivity formou poukázek Flexi Pass
- pracovní doba od 6.00 do 14.00

Osobní kontakt: po-pá od 9.00 do 11.30 hod, případně po dohodě v jinou dobu - sebou alespoň stručný životopis
Kontakt:
Bc. Michal Mazánek
tel.: 583 365 545
Miroslava Švestková
tel.: 583 365 573

Benefity pracovní pozice

  • Dovolená navíc
  • Jiné výhody

Informace o společnosti ŠKODA PARS a.s.

ŠKODA PARS a.s.
Žerotínova 1833
Šumperk
78701
IČO: 25860038
aktualizováno před 4 měsíci