Mechanik, opravář, skladník - mechanici a opraváři zemědělských a lesnických strojů a zařízení, Žamberk

Výroba a provoz / Mechanik, opravář, skladník - mechanici a opraváři zemědělských a lesnických strojů a zařízení

Společnost ZÁLESÍ a.s.

Místo pracoviště Zemědělská 1600, Žamberk
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 33 000 Kč
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Mechanik, opravář, skladník - mechanici a opraváři zemědělských a lesnických strojů a zařízení (Zemědělská 1600, Žamberk)

Požadujeme:
- vyučení v oboru
- samostatnost
- odborné technické znalosti, případně praxe v oboru
Náplň práce:
- jde o opravy a údržbu zemědělské a komunální techniky, včetně diagnostiky závaz
- předprodejní kompletace a servis strojů
- komunikace se zákazníky
Nabízíme:
- náborový příspěvek 10.000 Kč
- příspěvek na stravování, penzijní připojištění, 25 dní dovolené po roce zaměstnání, odměna za pracovní a životní jubilea
Kontakt: telefonicky 6.30 - 15 nebo e-mailem
Krajčová Miroslava, tel.: 577 155 224, 601 122 323, e-mail:

Informace o společnosti ZÁLESÍ a.s.

ZÁLESÍ a.s.
Zemědělská 1600
Žamberk

IČO: 135143
aktualizováno před 16 dny

Odpověď na pracovní pozici Mechanik, opravář, skladník - mechanici a opraváři zemědělských a lesnických strojů a zařízení