Servisní technik zemědělských strojů - mechanici a opraváři zemědělských a lesnických strojů a zařízení, Žamberk

Výroba a provoz / Servisní technik zemědělských strojů - mechanici a opraváři zemědělských a lesnických strojů a zařízení

Společnost AgroKonzulta Žamberk spol. s r.o.

Místo pracoviště Klostermanova 1258, Žamberk
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 36 000 Kč
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Servisní technik zemědělských strojů - mechanici a opraváři zemědělských a lesnických strojů a zařízení (Klostermanova 1258, Žamberk)

NÁSTUP DLE DOHODY

Společnost AgroKonzulta se již více než 30 let zabývá prodejem pesticidů, osiv, hnojiv, strojů, komodit a dalších potřeb pro zemědělce. Poskytujeme software pro výživu zvířat a působíme také v oblasti vzdělávání dospělých. Více o nás naleznete na webových stránkách www.agrokonzulta.cz. Budete se zabývat servisem moderních zemědělských strojů.

Náplň práce
- Servis a opravy moderních zemědělských strojů DEUTZ-FAHR, BOBCAT, HORSCH, LEEB, KUHN, ...
- Moderní diagnostika a opravy elektronických závad
- Záruční a pozáruční servis - opravy, údržba a seřizování strojů v našem vybaveném servisním centru i formou výjezdů k zákazníkovi
- Předvádění zemědělských strojů a technická podpora při jejich prodeji
- Předprodejní příprava nových strojů
- Školení obsluhy strojů

Směnnost: běžná pracovní doba, 1 směna
Pracovněprávní vztah: plný úvazek na dobu neurčitou (3 měsíce zkušební doba)
Hrubá měsíční mzda: od 36000 Kč

Požadujeme
- SPŠ nebo SOU s výučním listem/maturitou v technickém směru se zaměřením na opravy zemědělských strojů nebo v oboru automechanik, elektromechanik, mechanik dopravních prostředků nebo mechanik strojů a zařízení
- Praxe v opravárenství zemědělské techniky nebo v automobilní oblasti výhodou
- Schopnost provádění diagnostiky a hledání závad
- Dobrá znalost práce na PC
- Znalost NJ nebo AJ výhodou
- ŘP skupiny B a T; skupiny C a E výhodou
- Dobrý zdravotní stav umožňující řídit vozidlo i v rámci výkonu zaměstnání
- Speciální průkazy (svářečský, strojní, na vysokozdvižný vozík atd.) výhodou
- Zodpovědný a iniciativní přístup, vysoké pracovní nasazení, časová flexibilita
- Manuální zručnost, samostatnost, důslednost, spolehlivost, pečlivost, schopnost práce v týmu.
- Komunikativnost, pozitivní přístup k zákazníkům.

Zaměstnanecké výhody
- Odpovídající platové podmínky - hrubá měsíční mzda - od 36 000,-Kč výše (podle schopností a efektivity servisních zásahů)
- Zajímavou práci u české firmy, která reprezentuje značky světové třídy DEUTZ-FAHR, BOBCAT, HORSCH, JEANTIL, KUHN a další
- Přímý kontakt se špičkovou zemědělskou i diagnostickou technikou
- Dlouhodobá perspektiva uplatnění ve stabilní společnosti s více než 30letou tradicí
- Samostatná i týmová práce v dobrém kolektivu
- Pravidelné profesní vzdělávání v oboru a osobní rozvoj
- Možnost výjezdů do zahraničí v rámci profesního vzdělávání