Mechanik - seřizovač/ elektrikář - mechanici a opraváři průmyslových strojů a zařízení, Klatovy

Výroba a provoz / Mechanik - seřizovač/ elektrikář - mechanici a opraváři průmyslových strojů a zařízení

Společnost AEROXON s.r.o.

Místo pracoviště Dr. Sedláka 827, Klatovy
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 28 000 - 30 000 Kč
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Mechanik - seřizovač/ elektrikář - mechanici a opraváři průmyslových strojů a zařízení (Dr. Sedláka 827, Klatovy)

POŽADUJEME: vyučení, technická znalost výhodou
NÁPLŇ PRÁCE: oprava a údržba výrobních zařízení, údržba a seřizování elektro příslušenství
NABÍZÍME: pracovní smlouva na dobu neurčitou, pracovní doba 37,5 hodiny týdně, výkonnostní prémie nad rámec základní mzdy, příjemné pracovní prostředí, stravování v areálu s příspěvkem zaměstnavatele nebo stravenky, 5 týdnů dovolené, vzdělávací kurzy, školení, 13. a 14. plat, příspěvek na zdraví, příspěvek na dopravu, měsíční příspěvek na penzijní spoření, mimořádné odměny, bonus za docházku, firemní akce (letní a zimní oslava)
KONTAKT: p. Martina Řezanková - personální oddělení, tel. 724 529 897, p. Petr Flaks, tel. 702046650, email:

Informace o společnosti AEROXON s.r.o.

AEROXON s.r.o.
Dr. Sedláka 827
Klatovy
33901
IČO: 49196821
aktualizováno před 27 dny

Odpověď na pracovní pozici Mechanik - seřizovač/ elektrikář - mechanici a opraváři průmyslových strojů a zařízení