Mechanik/technolog pro smaltovnu - strojírenští technici, České Budějovice

Výroba a provoz / Mechanik/technolog pro smaltovnu - strojírenští technici

Společnost BELIS a.s.

Místo pracoviště Rudolfovská tř. 476, České Budějovice
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 30 000 - 35 000 Kč
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Mechanik/technolog pro smaltovnu - strojírenští technici (Rudolfovská tř. 476, České Budějovice)

Náplň práce: příprava strojů pro plynulý chod plánované výroby, kontrola správné činnosti strojů v průběhu výroby, spolupráce na pravidelné údržbě strojů, kontrolovat kvalitu a dodržování technologických postupů, kontrola kvality smaltovaných břeček, spolupráce na přípravě smalt podle stanovených receptur, spolupodílení na vývoji novinek.
Požadavky: technické vzdělání - myšlení, samostatnost, komunikativnost, logické a analytické myšlení, důslednost, pečlivost, flexibilita, vůle učit se novým věcem, ochotu občas si " ušpinit ruce", nováčka vše naučíme.

Zaměstnanecké výhody: zajímavá práce u stabilní české rostoucí společnosti, vzdělávání v oboru, závodní stravování, příspěvek na životní a penzijní pojištění, atraktivní platové podmínky včetně systému bonusů (podíl na vygenerování zisku), 25 dní dovolené.

Informace o společnosti BELIS a.s.

BELIS a.s.
Rudolfovská tř. 476
České Budějovice
37001
IČO: 2418193
aktualizováno před 3 dny

Odpověď na pracovní pozici Mechanik/technolog pro smaltovnu - strojírenští technici

BELIS a.s.
Rudolfovská tř. 476 476