Mechatronici - elektrikáři - stavební a provozní elektrikáři, Valašské Meziříčí

Stavebnictví, Výroba a provoz / Mechatronici - elektrikáři - stavební a provozní elektrikáři

Společnost Pracanti s.r.o.

Místo pracoviště Palackého 1261, Valašské Meziříčí
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 170 - 180 Kč / hodinu
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Mechatronici - elektrikáři - stavební a provozní elektrikáři (Palackého 1261, Valašské Meziříčí)

Náplň práce:
" provádí opravy strojů a zařízení
" zajišťuje preventivní údržbu strojů a zařízení
" práce je ve směnném nebo nepřetržitém provoze
Požadujeme:
" vyučení v oboru elektro
" znalost vyhlášky 50/78 Sb. § 6 a platné osvědčení
" zkušenosti s řídícími systémy Siemens a jiné
" nezbytná zkušenost
Zaměstnanecké výhody: Dlouhodobá spolupráce, stravenkový paušál, roční bonus, 25 dnů dovolené, firemní akce.
Ov. 4.4.

Požadavky

  • Činnosti dle vyhlášky 50/78 Sb. - samostatné činnosti na elektrických zařízeních dle §6 vyhl. 50/78 Sb.
  • Jiné

Benefity pracovní pozice

  • Podnikové stravování
  • Dovolená navíc
  • Jiné výhody

Informace o společnosti Pracanti s.r.o.

Pracanti s.r.o.
Palackého 1261
Valašské Meziříčí
75701
IČO: 4724372
aktualizováno před 23 dny

Odpověď na pracovní pozici Mechatronici - elektrikáři - stavební a provozní elektrikáři

Palackého 1261 1261