Elektromontéři rozvodných zařízení - montéři a opraváři silnoproudých elektrických vedení, Valašské Meziříčí

Výroba a provoz / Elektromontéři rozvodných zařízení - montéři a opraváři silnoproudých elektrických vedení

Společnost Vojtěch Šmýd

Místo pracoviště Havlíčkova 234, Valašské Meziříčí
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 19 700 Kč
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Elektromontéři rozvodných zařízení - montéři a opraváři silnoproudých elektrických vedení (Havlíčkova 234, Valašské Meziříčí)

ELEKTROMONTÉŘI ROZVODNÝCH ZAŘÍZENÍ
Místo výkonu práce: převážně Valašské Meziříčí a okolí, území ČR.
Nástup možný ihned.
Požadujeme: způsobilost podle vyhl. č. 50/78Sb. - min § 6. ŘP sk. B nebo C.
Náplň práce: provádění průmyslových elektromontáží NN a VN.
Nabízíme: mzda dle dosažené kvalifikace a plnění výkonových norem. Stravné při pracovních cestách.
První kontakt: životopisy zasílejte e-mailem:
ov. 12.4.

Požadavky

  • Činnosti dle vyhlášky 50/78 Sb. - samostatné činnosti na elektrických zařízeních dle §6 vyhl. 50/78 Sb.
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Informace o společnosti Vojtěch Šmýd

Vojtěch Šmýd
Havlíčkova 234
Valašské Meziříčí
75701
IČO: 18201351
aktualizováno před 15 dny

Odpověď na pracovní pozici Elektromontéři rozvodných zařízení - montéři a opraváři silnoproudých elektrických vedení