Merchandiser/ka - provozovatelé maloobchodních a velkoobchodních prodejen, Sušice

Obchod a cestovní ruch / Merchandiser/ka - provozovatelé maloobchodních a velkoobchodních prodejen

Společnost Západočeské konzumní družstvo Sušice

Místo pracoviště náměstí Svobody 135, Sušice
Minimální vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Výše ohodnocení 29 300 - 31 700 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Merchandiser/ka - provozovatelé maloobchodních a velkoobchodních prodejen (náměstí Svobody 135, Sušice)

Náplň práce: Dispoziční řešení prodejen - vytváření základní logiky prodejny, rozmístění a výběr prodejního zařízení, stanovení "nákupní trasy" včetně realizace a organizace v místě prodejny
- Vystavení a označení zboží - zařazení zboží dle sortimentních skupin do "nákupních zón" s důrazem na snadnou orientaci zákazníka, včetně průběžné realizace a kontroly na prodejnách
- Vytváření pravidel merchandisingu - přizpůsobování rozmístění zařízení i zboží v prodejnách aktuálním prodejním trendům a cílům firmy, včetně podkladové dokumentace a realizace na prodejnách
Nabízíme: férové a důstojné jednání, zázemí stabilní ryze české firmy s více jak 70letou tradicí, odpovídající mzdové ohodnocení, stabilní pracovní dobu 5 dní v týdnu v rozsahu 37,5 hodiny, bonus za "odpracovanou dobu" a roční odměny, zvýhodněný telefonní tarif a stravenky, práci na hlavní pracovní poměr, nástup pokud možno ihned
Požadujeme: praxe z maloobchodního prostředí výhodou, schopnost práce s PC (MS Office samozřejmostí + 3D návrhy layoutu a interiéru), časová flexibilita a samostatnost při realizaci jednotlivých projektů, ŘP skupiny B, organizační schopnosti, ochota učit se novým věcem
V případě zájmu prosím zašlete svůj životopis na:

Informace o společnosti Západočeské konzumní družstvo Sušice

Západočeské konzumní družstvo Sušice
náměstí Svobody 135
Sušice
34201
IČO: 31968
aktualizováno před 4 měsíci