Mísiči - jemné pečivo - obsluha ostatních strojů a zařízení na výrobu, zpracování, uchování potravin a příbuzných výrobků, Havířov

Výroba a provoz / Mísiči - jemné pečivo - obsluha ostatních strojů a zařízení na výrobu, zpracování, uchování potravin a příbuzných výrobků

Společnost SEMAG spol. s r.o.

Místo pracoviště Lidická 886, Havířov
Minimální vzdělání Nižší střední odborné
Výše ohodnocení 19 500 - 27 500 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Mísiči - jemné pečivo - obsluha ostatních strojů a zařízení na výrobu, zpracování, uchování potravin a příbuzných výrobků (Lidická 886, Havířov)

Náplň práce:
- volné místo mísiče jemného pečivu (mísení těsta pro výrobu pečiva)
- ranní + odpolední směny + víkendy
- výuční list v oboru pekař, kuchař, cukrář
- zkušenosti a praxe při výrobě pečiva výhodou
- práce vhodná pro muže z důvodu vysoké fyzické zátěže, manipulace a zvedání těžkých břemen
- počátek ranní směny v 5,00 hod

Požadujeme:
- výbornou pracovní morálku a spolehlivost
- základní práce s PC
- výborné počty
- ochotu učit se novým věcem
- zdravotní průkaz pro práci s potravinami
- výborný zdravotní stav
- zaučíme
- pouze pro vážné zájemce

Nabízíme:
- hlavní pracovní poměr
- dlouhodobý pracovní vztah
- po zaučení možnost finančního růstu

Způsob kontaktu: telefonicky nebo e-mailem.

Benefity pracovní pozice

  • Jiné výhody

Informace o společnosti SEMAG spol. s r.o.

SEMAG spol. s r.o.
Lidická 886
Havířov
73601
IČO: 43962394
aktualizováno před více než 2 roky