Mistr/mistrová ve výrobě - mistři a příbuzní pracovníci v ostatní výrobě, Svitavy

Výroba a provoz / Mistr/mistrová ve výrobě - mistři a příbuzní pracovníci v ostatní výrobě

Společnost SKALEX-PLAST s.r.o.

Místo pracoviště Průmyslová 2068, Svitavy
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 25 000 - 30 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Mistr/mistrová ve výrobě - mistři a příbuzní pracovníci v ostatní výrobě (Průmyslová 2068, Svitavy)

NÁPLŇ PRÁCE: plánování výroby - výroba dílů pro automobilový průmysl, vystavování zakázek a kontrola jejich plnění, organizace pracovníků na pracovišti, zaškolování pracovníků, koordinace činností ve výrobě, dohled nad dodržováním technologických postupů, dodržování zásad bezpečnosti práce.
POŽADAVKY: praxe na obdobné pozici 5 let, zkušenost z prostředí vstřikování plastů velkou výhodou, organizační schopnosti a dovednosti, flexibilita.
NABÍZÍME: stravenkový paušál + práce v malém příjemném kolektivu
KONTAKT: osobně, telefonicky, e-mailem

Informace o společnosti SKALEX-PLAST s.r.o.

SKALEX-PLAST s.r.o.
Průmyslová 2068
Svitavy
56802
IČO: 25945637
aktualizováno před asi 2 roky