Mistr/ová ve výrobní firmě - mistři a příbuzní pracovníci ve výrobě (kromě hutní výroby a slévárenství), Nýrsko

Výroba a provoz / Mistr/ová ve výrobní firmě - mistři a příbuzní pracovníci ve výrobě (kromě hutní výroby a slévárenství)

Společnost OKULA Nýrsko a.s.

Místo pracoviště Klostermannova 53, Nýrsko
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 30 000 - 50 000 Kč
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Mistr/ová ve výrobní firmě - mistři a příbuzní pracovníci ve výrobě (kromě hutní výroby a slévárenství) (Klostermannova 53, Nýrsko)

PRACOVNÍ NÁPLŇ: Organizace práce dané směny, řízení výroby dle definovaného plánu, Vedení týmu operátorů ve výrobě, Spolupráce na rozboru zjištěných závad / neshod a jejich příčin, Spolupráce s odděleními napříč společnosti

POŽADUJEME: Zkušenosti s vedením týmu, rozhodnost, samostatnost, Znalost požadavků BOZP, PO, Velmi dobrou komunikační schopnost , Schopnost motivovat

VÝHODOU: zkušenosti s technologiemi vstřikování plastů

NABÍZÍME: 5 týdnů dovolené, příplatek za pohotovosti, dopravné 2,70 Kč/km, dotované stravování, mimořádné odměny, odměny při pracovním a životním jubileu, firemní akce, slevy na firemní produkty, firemní vzdělávání

Informace o společnosti OKULA Nýrsko a.s.

OKULA Nýrsko a.s.
Klostermannova 53
Nýrsko
34022
IČO: 45359083
aktualizováno před asi měsícem

Odpověď na pracovní pozici Mistr/ová ve výrobní firmě - mistři a příbuzní pracovníci ve výrobě (kromě hutní výroby a slévárenství)

Klostermannova 53 53
Nýrsko